دانشگاه تهران / جلسه مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و پدافند غیرعامل با حضور رئیس دانشگاه

 دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه به همراه دکتر سعید ناطقی، معاون درمان ضمن بازدید از محل مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و پدافند غیر عامل دانشگاه در جلسه ای که بدین منظور برگزار شده بود، شرکت کرد.

 

452 بازدید
|
ادامه مطلب...

جلسه هم اندیشی اقدامات مداخله ای نظام سلامت در مواجهه همزمان پاندمی کووید ۱۹ و ورود مهاجرین

با توجه به وضعیت فعلی کشور افغانستان و نا امنی هایی که در این شرایط متصور میشود، احتمال عزیمت بسیاری از افراد بی خانمان به سمت مرزهای کشور پیش بینی میگردد. از این رو به منظور شناسایی و مدیریت خطرات ناشی از مواجهه با این شرایط اضطراری و از طرفی صیانت از دستاوردهای بدست آمده در مدیریت بیماری کرونا-کووید19 و برنامه ریزی های لازم به منظور ارتقا آمادگی به منظور پاسخ اثر بخش، جلسه ای در روز شنبه مورخ دوازدهم تیرماه از ساعت 9 صبح با حضور معاونین بهداشت و روسای اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاههای علوم پزشکی مشهد، خراسان جنوبی، زاهدان، زابل، تربت جام و ایرانشهر و همچنین رئیس محترم بیماریهای واگیر وزارت متبوع و معاونین ایشان در این سازمان تشکیل گردید.

 

583 بازدید
|
ادامه مطلب...

برگزاری مانور برپایی درمانگاه صحرایی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مانور برپایی درمانگاه صحرایی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در روز دوشنبه 31 خرداد ماه با مشارکت نیروهای ستادی – عملیاتی و اعضای تیم واکنش سریع برگزار شد.

 

590 بازدید
|
ادامه مطلب...

برگزاری مانور فراخوان پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان اراک در شرایط بحران

مانور آمادگی در شرایط بحران همکاران اورژانس استان مرکزیدر روز یکشنبه مورخ  31 خرداد ماه برگزار شد. این تمرین در راستای ارتقای آمادگی در حوادث و بلایا و افزایش هماهنگی و سازماندهی پرسنل بخش های مختلف مرکز(ستادی-عملیاتی) و همچنین ارزیابی سامانه هشدار سریع در چارچوب برنامه ملی پاسخ نظام سلامت در بلایا و فوریتها در قالب فراخوان لحظه صفر پرسنل اورژانس استان مرکزی صورت پذیرفت .

 

569 بازدید
|
ادامه مطلب...

برگزاری جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

برگزاری جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور جناب آقاي دکتر مرادی رئیس و معاونین و مدیران ارشد دانشگاه روز یکشنبه 30 خرداد ماه راس ساعت ۰۸:۳۰ دقیقه صبح در محل سالن جلسات مرکز هدایت عملیات و بحران (EOC ) این دانشگاه برگزار گردید.

 

595 بازدید
|
ادامه مطلب...