آخرین خبرها

در این بخش آخرین اخبار و گزارشات مرتبط با حوادث ، رخدادها وهمچنین فعالیت های سازمان اورژانس کشور در دسترس شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژنس کشور؛ در آستانه فرا رسیدن بیست و ششم شهریورماه، از پوستر چهل و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان اورژانس کشور رونمایی شد. در این مراسم که با حضور دکتر کولیوند و تنی چند از مسئولین بلند پایه سازمان برگزار شد، ریاست سازمان با درج پیامی در حاشیه پوستر ضمن آرزوی توفیق خدمت، سالروز تاسیس سازمان را به فرشتگان سفیدپوس اورژانس کشور تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛‌ دکتر پیرحسین کولیوند در نشست خبری که به صورت ارتباط تصویری برگزار شد، به ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان پرداخت. وی در این زمینه گفت در ۵ سال گذشته سرعت خدمات رسانی اورژانس 115 به اندازه ۴۰ سال قدمت اورژانس ارتقا پیدا کرده است.  
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، پیرو فراخوان قبلی این سازمان در خصوص جذب داوطلب جهت همکاری در مرکز پاسخگویی تلفنی ، ضمن تشکر و قدردانی فراوان به اطلاع می رساند با توجه به اقبال عمومی از طرف همکاران و داوطلبین کادر پزشکی و پیراپزشکی و تکمیل ظرفیت ، تا اطلاع ثانوی از ارسال در خواست همکاری و یا تماس با تلفنهای اعلام شده خودداری فرمایید. بدیهی است  در صورت نیاز مجدد به همیاری شما عزیزان، اطلاع رسانی ازطریق همین سایت انجام خواهد شد.
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت با حضور در جمع حبرنگاران با ارائه آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با وضعیت انتشار ویروس کرونا ذر کشورهای جهان پرداخت. مهمترین نکات ارائه شده در این نشست به این شرح است.  
نیروهای داوطلب سازمان اورژانس کشور (اورژانسیاران) با حضور در مرکز مشاوره تلفنی این سازمان و پاسخگویی به سوالات هموطنان در زمینه بیماری کرونا به صف مبارزه با این بیماری پیوستند.  
وزیر بهداشت گفت: گرچه در سراسر کشور بخش های بیمارستانی، امکانات و تجهیزات کافی برای مقابله با بیماری کووید19 را تدارک دیده ایم اما هفته سختی را در پیش داریم.  به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در جمع خبرنگاران در وزارت بهداشت در خصوص مصوبات پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت: با بررسی اپیدمیولوژیکی که همکاران ما از رصد های بین المللی و ملی و بروز و ظهور در دیگر کشور ها در مورد این بیماری داشتند، باید بگوییم که پیک اصلی بیماری در روزها و هفته آینده خواهد البته این به معنی وحشت…