آخرین خبرها

در این بخش آخرین اخبار و گزارشات مرتبط با حوادث ، رخدادها وهمچنین فعالیت های سازمان اورژانس کشور در دسترس شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، پیرو فراخوان قبلی این سازمان در خصوص جذب داوطلب جهت همکاری در مرکز پاسخگویی تلفنی ، ضمن تشکر و قدردانی فراوان به اطلاع می رساند با توجه به اقبال عمومی از طرف همکاران و داوطلبین کادر پزشکی و پیراپزشکی و تکمیل ظرفیت ، تا اطلاع ثانوی از ارسال در خواست همکاری و یا تماس با تلفنهای اعلام شده خودداری فرمایید. بدیهی است  در صورت نیاز مجدد به همیاری شما عزیزان، اطلاع رسانی ازطریق همین سایت انجام خواهد شد.
مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با انتشار اطلاعیه ای تمامی اندیشمندان و صاحبنظران را برای حل بحران کرونا به یاری فراخواند. متن این اطلاعیه به شرح زیر می باشد.  
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت با حضور در جمع حبرنگاران با ارائه آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با وضعیت انتشار ویروس کرونا ذر کشورهای جهان پرداخت. مهمترین نکات ارائه شده در این نشست به این شرح است.  
نیروهای داوطلب سازمان اورژانس کشور (اورژانسیاران) با حضور در مرکز مشاوره تلفنی این سازمان و پاسخگویی به سوالات هموطنان در زمینه بیماری کرونا به صف مبارزه با این بیماری پیوستند.  
وزیر بهداشت گفت: گرچه در سراسر کشور بخش های بیمارستانی، امکانات و تجهیزات کافی برای مقابله با بیماری کووید19 را تدارک دیده ایم اما هفته سختی را در پیش داریم.  به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در جمع خبرنگاران در وزارت بهداشت در خصوص مصوبات پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت: با بررسی اپیدمیولوژیکی که همکاران ما از رصد های بین المللی و ملی و بروز و ظهور در دیگر کشور ها در مورد این بیماری داشتند، باید بگوییم که پیک اصلی بیماری در روزها و هفته آینده خواهد البته این به معنی وحشت…
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز جمعه نهم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و هشت کارگاه مدیریت خطرات ناشی از کرونا با حضور دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور، دکتر حمیدرضا خانکه قائم مقام رئیس سازمان اورژانس کشور در امور مدیریت بحران، نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نمایندگان آموزش و پرورش، نیروهای مسلح و سازمان بهزیستی برگزار شد. در این کارگاه ضمن ارزیابی خطرات ناشی از کرونا، ماتریس خطر بر اساس نوع خطر نیز در مناطق آلوده بررسی و استخراج شد